Наші послуги

Програма включає:

У центрі здоров’я спини «HEALTHY SPINE»  як доповнення до занять на тренажері Kiparis Supreme ми застосовуємо відновлювальну кінезіотерапію та масаж. ВКТ застосовується на всіх етапах відновного лікування, а саме: при болях в спині, розтягу сухожиль, зв’язок, переломах, травмах, різних захворюваннях хребта і суглобів.

ВКТ спрямована на усунення болю в спині, суглобах, м’язах, методом виконання правильного руху. Лікування відбувається, коли виконуються правильно рухи , поступово адаптовуються  під пацієнта. Зростаючі силові впливи розраховані індивідуально під кожного  пацієнта залежно від анамнезу. Виконуючи ці прості і складні рухи, в процесі скорочення м’язових волокон та  вплив на опорно-руховий апарат виникає нейрорефлекторне відновлення трофіки і покращення обміну речовин в кістково – м’язовій системі.  Заняття проводяться на тренажерах-кросоверах, під наглядом реабілітолога, за індивідуально складеною програмою для кожного пацієнта.

Для закріплення результату пропонуємо послуги професійного масажу!

Масаж впливає на функцію всіх систем організму, а саме:

  • На центральну і вегетативну нервові системи. Під його впливом у шкірі утворюються і надходять в кров біологічно активні речовини (тканинні гормони), за допомогою яких відбуваються судинні реакції, передача нервових імпульсів і інші процеси.
  • Чинить різноманітний фізіологічний вплив на шкіру: очищає її від відмерлих клітин, покращує секреторну функцію потових і сальних залоз, підвищує шкірно-м’язовий тонус.
  • Сприяє підвищенню працездатності м’язів, при цьому прискорюється відновлення працездатності після посиленого фізичного навантаження і різних травмах.
  • Підвищує еластичність м’язових волокон і чинить суттєвий вплив на суглоби.
  • Покращує обмінні процеси. У крові збільшується кількість гемоглобіну, еритроцитів і лейкоцитів.
  • Посилюючи обмін речовин, масаж сприяє зменшенню жирових відкладень.
  • Великий вплив чинить  масаж  і на циркуляцію лімфи; посилює газообмін між кров’ю і тканиною.